Hovory u svíčky

Na této stránce vám budeme s mým kolegou Honzou Vodrážkou  (www.vasenovacesta.cz) pravidelně přinášet důležité informace a poselství, které jsme získali v rámci channelingu s Bytostmi Světla, především Nanebevzatými mistry, anděly a archanděly nebo s Vládcem Akášických záznamů.

Na planetě Zemi se nachází velké množství andělů, kteří čekají na svou práci a jsou připraveni nám kdykoliv pomoci. Andělé rádi zasáhnout v náš prospěch i ve chvíli, kdy na jejich pomoc nevěříme. Stačí je požádat a pomohou nám opravdu se vším, nejen s věcmi velkými, ale i s těmi zdánlivě banálními.

Po Vánocích skončila soudržnost, kterou si lidé vzájemně projevovali. Během svátků se většina lidí snažila chovat se k sobě vstřícně, přátelsky. Ale jakmile toto období skončilo, vše se vrátilo do starých kolejí. K tomu přispívá současná situace, která trvá už velmi dlouho a vyvolává v mnoha lidech strach, nervozitu, někdy i vztek nebo agresivitu.

Každý člověk je dobrý, a to bez výjimky. Neexistuje člověk, který by přišel na svět a měl by ve vínku zlo. Pouze společnost a lidé okolo něj v něm mohou probudit špatné vlastnosti. Je pěkné a důležité všímat si u ostatních lidí jejich dobrých vlastností a na ně poukázat. Dobré vlastnosti bývají někdy skryté nebo je již bereme automaticky....

Abyste byli sami v sobě v harmonii, je třeba rovnoměrně přijímat a dávat. Pokud dáváte více, než kolik je dáváno vám a než kolik přijímáte, nemůžete nastolit rovnováhu sami v sobě. Proto se obklopujte lidmi, kteří vám dávají to, co vy chcete a zároveň vy jim dávejte to, co chtějí oni. Dávání a braní by mělo být vždy ve...