Imara reiki

Imara reiki je druh energie reiki s výrazně vyšší frekvencí vibračního pole než tradiční Usuiho reiki. Používá se k léčení fyzických, duševních i duchovních problémů. Je obzvláště vhodná k léčení potlačených zážitků a emocí, a to nejen na vědomé úrovni, ale i na úrovni podvědomé. Imara je tak silná, že dokáže vyřešit i problémy z minulých životů, léčí bloky vyplývající z karmického zatížení a dokáže vyčistit i dopady černé magie (pomluvy, nenávist, nepřejícnost druhých, prokletí).

Většina uživatelů, kteří jsou zasvěcení do této energie, získává silné duchovní propojení s bytostmi Světla a lásky, anděly, nanebevzatými mistry atd. Je běžné, že jak ošetřovanému, tak i ošetřujícímu mohou během léčení přicházet užitečné informace z duchovního světa. 

Pozor - zasvěcení do Imary je určené pouze pro mistry některého ze základních systémů (reiki, shamballa) tj. pro absolventy všech tří stupňů reiki resp. prvních tří stupňů shambally.

Použití Imary je velice jednoduché, k práci s touto energií není nutné používat žádné symboly. 

Zasvěcení do Imary probíhá buď v rámci osobního kurzu, nebo ho lze provést na dálku. Osobní kurz trvá cca 1,5 - 2 hodiny. Na kurz nejsou vypisovány speciální termíny, kurz probíhá individuálně v předem dohodnutém termínu.

Osobní kurz probíhá v příjemném prostředí našeho Centra Pegas na adrese Skořicová 258/5, Praha 10 - Křeslice. Podrobnosti k dopravě naleznete v sekci Kontakt. 

V případě dálkového absolvování kurzu si nejprve dohodneme termín zasvěcení. Po zasvěcení obdržíte e-mailem skripta s podrobným popisem, jak s energií pracovat. Na zasvěcení doporučuji vyhradit si cca 15 minut času, kdy nebudete ničím rušeni.

Cenu kurzu naleznete v sekci Termíny kurzů a ceník. Platba probíhá na základě vystavené faktury převodem na účet.

Chcete se přihlásit na kurz nebo potřebujete poradit?

                         Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.  

                Osobní údaje slouží k vystavení daňového dokladu.