Kurz práce s fialovým plamenem

Společně s mým kolegou Honzou Vodrážkou (www.vasenovacesta.cz) jsme pro vás připravili kurz, na kterém se naučíte uplatnit obrovskou sílu fialového plamene v každodenním životě. 

Jedná se o vysokofrekvenční světlo, které přemosťuje fyzický a duchovní svět. Dokáže obnovit naši vitalitu a proudění čisté energie, čistit bloky, které si neseme z minulosti, uzdravovat naše emoční a dokonce i fyzické problémy, zlepšuje naše vztahy a v neposlední řadě pomáhá pozitivně ovlivnit konkrétní životní situace. Jeho nejdůležitější vlastností je schopnost transformovat jakoukoliv negativní energii na pozitivní. Obecně tedy můžeme říci, že má obrovskou moc pozitivně ovlivnit náš život.

Tato energie byla lidem dostupná již v období Atlantidy, kdy pomáhala udržovat jejich vysokou frekvenci vibrací. Následně však z důvodu zneužití byla z naší planety odebrána. Nyní nám je znovu navrácena, aby pomohla jak jednotlivcům, tak celému lidstvu k vzestupu. 

Na kurzu se dozvíte především:

  • co to je fialový plamen
  • jakým způsobem se s ním pracuje
  • informace o Mistru Saint Germainovi, který je strážcem fialového plamene a jakým způsobem s Mistrem Saint Germainem přímo pracovat
  • jakým způsobem lze využívat fialový plamen k pozitivnímu ovlivnění běžných každodenních situací - fialový plamen vám může pomoci vylepšit vztahy, ovlivnit komunikaci s ostatními, zlepšit zdraví, uklidnit negativní emoce, odstranit potíže v práci nebo třeba výrazně přiblížit splnění vašich přání
  • vliv fialového plamene na současné transformační procesy

Součástí kurzu je i "zasvěcení", kterým prochází každý účastník individuálně. S fialovým plamenem lze teoreticky pracovat i bez zasvěcení, díky zasvěcení je ale jeho použití mnohem intenzivnější - mantry fialového plamene mají mnohem vyšší účinnost (cca pětinásobně). Rovněž vnímání fialového plamene je pro zasvěceného výrazně silnější. Po zasvěcení je dále mnohem jednodušší jak tvorba vlastních manter, tak i provádění vizualizací, které jsou důležitou součástí práce s fialovým plamenem.

V rámci kurzu projdeme také společnou meditací s fialovým plamenem, která je nejen velmi účinným nástrojem pro zlepšení funkcí našeho těla, ale zároveň i krásným zážitkem pro všechny zúčastněné.

Kurz je koncipovaný jako jednodenní.

Cena kurzu - viz Termíny kurzů a ceník. Platba probíhá na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet.

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho Centra Pegas na adrese Skořicová 258/5, Praha 10 - Křeslice. Podrobnosti k dopravě naleznete v sekci Kontakt. 

Chcete se přihlásit na kurz nebo potřebujete poradit?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. Osobní údaje slouží k vystavení daňového dokladu.