Reiki Roh hojnosti

Pod pojmem hojnost si většina z nás představí přísun financí a s tím související naplnění materiální stránky svého života. Tento pojem je ale mnohem širší, zahrnuje vše pozitivní, co přináší radost a štěstí.

Každý člověk touží po penězích, lásce, zdraví či blahobytu. Mnozí ale mají pocit, že právě jim se hojnost vyhýbá. Buď se jim vůbec nedaří peníze vydělat, nebo o ně vzápětí přichází.
K tomu dochází většinou v důsledku programů, které jsou uloženy v našem podvědomí. Každý z nás jistě slyšel moudra typu "Bez práce nejsou koláče.", "Jestli chceš něčeho dosáhnout, musíš pořádně dřít." apod.

Problém může způsobit i strach z vlastnění většího majetku (ostatní mi budou závidět, někdo se mě bude snažit o něj připravit, větší majetek nese větší náklady na údržbu apod.)

Bloky na hojnosti mohou být samozřejmě způsobené také různým karmickým zatížením.

Zasvěcením do Rohu hojnosti se jednak mnohem intenzivněji otvíráte hojnosti Univerza a zároveň dochází k čištění vašich programů a strachů. V důsledku přirozeně změněného myšlení se následně otevírají netušené možnosti, jak získat hojnost a bohatství si užívat bez zábran. Zasvěcením zvyšujete svoji vibrační frekvenci a přitahujete k sobě zcela jiné příležitosti.

K zasvěcení nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s prací s energiemi.

Na kurzu se rovněž naučíte, jaký způsobem postupovat, aby se vám co nejdříve plnila vaše konkrétní jednotlivá přání a zároveň zjistíte, jak obecně zvýšit přísun hojnosti do svého života.

Zasvěcení do Rohu hojnosti probíhá buď v rámci osobního kurzu nebo ho lze provést na dálku. Osobní kurz trvá cca 1 až 1,5 hodiny. Kurzy probíhají individuálně, konkrétní termín si domluvíme. 

Osobní kurz probíhá v příjemném prostředí našeho centra na adrese Skořicová 258/5, Praha 10 - Křeslice. Podrobnosti k dopravě naleznete v sekci Kontakt.

V případě dálkového zasvěcení obdržíte skripta s podrobným postupem e-mailem. Termín dálkového zasvěcení také domluvíme předem. Na zasvěcení doporučuji vyhradit si cca 15 minut času, kdy nebudete ničím rušeni. 

Cenu zasvěcení naleznete v sekci Termíny kurzů a ceník.