Mahátma

Mahátma je jedna z nejvyšších energií, ke které lidé v současné době mohou získat přístup. Má úžasnou léčivou sílu. Přispívá nám ke zbavení se nežádoucích mentálních, emočních a duchovních vzorců. Na fyzické úrovni pomáhá především znovu aktivovat a udržovat naše žlázy, které řídí naše zdraví a duchovní pohodu, silné a aktivní a uchovat si mládí a sexuální živost. Dále vyrovnává metabolismus a posiluje imunitní systém. Na duchovní úrovni lidem rychle rozvíjí světelná těla a několikanásobně urychluje jejich proces vzestupu. Mahátma vytváří most Světla mezi námi a Zdrojem. Díky svým vysokým frekvencím nám pomáhá zvýšit naši frekvenci na úroveň tohoto Světla, čímž podporuje a urychluje proces našeho vzestupu. Když máme problém, který potřebujeme vyřešit, energie Mahátma zvyšuje naši frekvenci ve vztahu k dané záležitosti, abychom se dokázali povznést nad tuto výzvu.

Tato energie byla lidem poskytnuta již v období Atlantidy, ale následně byla z důvodu jejího zneužití Zdrojem odejmuta. Nyní nám je znovu navrácena, aby pomohla jak jednotlivcům, tak celému lidstvu k vzestupu. Můžeme ji skvěle využít nejen v oblasti zdraví, ale také k vylepšení vztahů nebo k vyřešení problémů. Posílat lze i do situací.

Podmínkou pro zasvěcení do energie Mahátma je splnění alespoň jedné z těchto tří podmínek:

  • zasvěcení do třetího stupně reiki
  • zasvěcení do třetího stupně nové evropské shambally
  • zasvěcení do Fialového plamene

Zasvěcení do Mahátma probíhá buď v rámci osobního kurzu, nebo ho lze provést na dálku. Osobní kurz trvá cca 1,5 - 2 hodiny. Na kurz nejsou vypisovány speciální termíny, kurz probíhá individuálně v předem dohodnutém termínu.

Osobní kurz probíhá v příjemném prostředí našeho Centra Pegas na adrese Skořicová 258/5, Praha 10 - Křeslice. Podrobnosti k dopravě naleznete v sekci Kontakt.

V případě dálkového absolvování kurzu si nejprve dohodneme termín zasvěcení. Po zasvěcení obdržíte e-mailem skripta s podrobným popisem, jak s energií pracovat. Na zasvěcení doporučuji vyhradit si cca 15 minut času, kdy nebudete ničím rušeni.

Cenu kurzu naleznete v sekci Termíny kurzů a ceník. Platba probíhá na základě vystavené faktury převodem na účet.

Chcete se přihlásit na kurz nebo potřebujete poradit?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.
Osobní údaje slouží k vystavení daňového dokladu.