Poselství Vládce Akášických záznamů

26.05.2021

Na planetě Zemi se nachází velké množství andělů, kteří čekají na svou práci a jsou připraveni nám kdykoliv pomoci. Andělé rádi zasáhnout v náš prospěch i ve chvíli, kdy na jejich pomoc nevěříme. Stačí je požádat a pomohou nám opravdu se vším, nejen s věcmi velkými, ale i s těmi zdánlivě banálními. 

Potřebujete zvednout těžké břemeno? Poproste anděly a najednou se u vás objeví soused, který vám pomůže. Marně bloudíte po obchodě a nemůžete nalézt zrovna to koření, které potřebujete pro přípravu dnešní večeře? Stačí požádat anděly o vedení a koření vzápětí buď naleznete sami nebo k vám přispěchá s radou prodavačka. Potřebujete odnést tříděný odpad a víte, že na vašem sídlišti jsou kontejnery stále přeplněné? S pomocí andělů se váš odpad do kontejneru vždy vejde. Plánujete návštěvu u lékaře a bojíte se, že se při dlouhém čekání v místě plném nemocných lidí nakazíte? Požádejte anděly a sestra z nějakého důvodu předřadí vaši kartu a vy půjdete na řadu hned. 

Pomoc andělů můžeme využívat opravdu ve všech běžných každodenních situacích. A vězte, že pokud jste o andělskou pomoc požádali a situace se neodehrála dle vašich představ, není to proto, že andělé neexistují, nemají na vás čas nebo vás nechali v nesnázích. Stane se tak pouze v případě, kdy vyšší moc rozhodne jinak. Většinou pak poměrně rychle zjistíte, jaký to mělo smysl. Ráno např. požádáte o rychlou cestu do práce a pak strávíte mnoho času v koloně. Odpoledne pak ve zprávách zjistíte, že se na vaší trase stala vážná nehoda a vy jste díky zdržení nebyli jejím účastníkem.