Kurz práce s kyvadlem

Občas se setkáváme s názorem, že pracovat s kyvadlem může pouze osoba, která je obdařena nějakými zvláštními schopnosti. Ale tak tomu rozhodně není. Pracovat s kyvadlem se může naučit každý. Důležité je ale naučit se to dobře a dodržovat základní zásady. To, že se nám kyvadlo hýbe, totiž ještě neznamená, že dostáváme pravdivé odpovědi. Pokud nepostupujeme správně, může nám do práce zasahovat naše ego (případně jiné entity) a pak dostáváme odpovědi, po kterých toužíme namísto odpovědí pravdivých. Proto vás na kurzu naučíme napojit se na své vedení (Vyšší Já) a odstranit negativní vlivy ega i dalších entit. 

V některých případech se kyvadélko nechce rozpohybovat, protože tazatel má nějaké bloky (případně strach na podvědomé úrovni), které tomu brání. Ale i tento případ umíme vyřešit a bloky a strachy odstranit. 

Při práci s kyvadlem je důležité především správně klást otázky. Někdy může i zcela nepatrná změna v zadání znamenat zcela odlišnou odpověď. Na kurzu vám vysvětlíme, jak otázky správně formulovat a upozorníme na nejčastější chyby, kterých se tazatel může dopustit. 

Kyvadlo má v praxi obrovské využití. Může vám pomoci s různým rozhodováním, nalezením ztracené věci nebo vhodného partnera, slouží ke zdravotní diagnostice, ale můžete pomocí něj také třeba odklonit negativní zóny ve svém bytě. Na kurzu si ukážeme velký počet příkladů praktického použití kyvadla se zaměřením především na běžné životní situace.

Obsah kurzu

 • zásady a předpoklady pro práci s kyvadlem
 • výběr kyvadla
 • péče o kyvadlo
 • jak "rozpohybovat" kyvadlo
 • jak se "domluvit" s kyvadlem prostřednictvím Vašeho Vyššího já
 • jak si ověřit, že pracujete se svým Vyšším já a do odpovědí vám nezasahuje ego či jiné entity
 • správné pokládání otázek
 • testování bez tabulek i s nimi
 • vytvoření tabulky na míru svým potřebám
 • získání souhlasu s testováním jiné osoby a testování pro druhé
 • testování vhodného povolání, knihy, potraviny ...
 • nalezení patogenní či psychogenní zóny
 • vyčištění negativní zóny v místnosti/bytě
 • nalezení oslabených orgánů v těle
 • vyčištění a harmonizace čaker
 • spousta dalších praktických příkladů využití kyvadla

Každý absolvent obdrží podrobná skripta, díky kterým si může kdykoliv připomenout vše, co bylo odpřednášeno.

Na kurzu je možné zakoupit krásná kyvadla z různých materiálů v cenách od 100,- Kč.

Kurz je určen jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé, kteří si chtějí rozšířit své znalosti nebo se seznámit s dalšími možnostmi využití kyvadla.

Kurz práce s kyvadlem není vhodný pro:
• těhotné
• osoby užívající velmi silná psychofarmaka nebo antidepresiva

Kurz je koncipovaný jako jednodenní. 

Cena kurzu - viz Termíny kurzů a ceník. Platba probíhá na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet. 

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho Centra Pegas na adrese Skořicová 258/5, Praha 10 - Křeslice. Podrobnosti k dopravě naleznete v sekci Kontakt.

Pokud si budete chtít dále rozšířit možnosti použití kyvadla a především zásadním způsobem pozitivně ovlivnit váš život, doporučujeme absolvovat navazující kurz Čištění pomocí svíček. 

Aktuální termíny kurzů naleznete pod záložkou Termíny kurzů a ceník.

Individuální kurz práce s kyvadlem

V případě, že vám nevyhovuje absolvovat kurz v kolektivu dalších účastníků, můžete si objednat kurz individuální. Individuální kurz je určen pro jednotlivce, resp. pro max. dvě osoby, které chtějí kurz absolvovat spolu. 

Individuální kurz trvá obvykle čtyři hodiny. Termín a začátek kurzu je stanoven na základě dohody s klientem. Kurz probíhá v našem Studiu Průvodce vaším životem na adrese Skořicová 258/5, Praha 10 - Křeslice.

Cenu individuálního kurzu naleznete v sekci Termíny kurzů a ceník. Platba probíhá na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet. 

Dálkový kurz práce s kyvadlem

V případě zvolení dálkové formy obdržíte skripta s podrobným návodem, jak pracovat s kyvadlem, jejichž součástí je i množství příkladů využití kyvadla v praxi.

Dálková forma studia je vhodná především pro zájemce, kteří nemají možnost přijet do našeho studia v Praze. Všem ostatním velmi doporučuji osobní účast na kurzu, kde je možné vše podrobně vysvětlit a ukázat, vzájemně si předat tipy a zkušenosti a v neposlední řadě provést případné odstranění bloků pro práci s kyvadlem. Cenu dálkového kurzu naleznete v sekci Termíny kurzů a ceník.


Chcete se přihlásit na kurz nebo potřebujete poradit?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. Osobní údaje slouží k vystavení daňového dokladu.