Kyvadlo II - Čištění negativních programů pomocí svíček

Svým konáním, svými pocity, svými strachy si zapisujeme programy, které následně negativně působí na naše zdraví, vztahy nebo život obecně. Tyto programy si neseme nejen ze současného života, ale i z životů minulých a kromě současné inkarnace nám přináší problémy i do inkarnací budoucích. Náš život neovlivňují jen programy osobní, ale i programy našeho rodu. Abychom zmírnili či zcela eliminovali jejich dopad, je nutné provést jejich "vyčištění". 

Metod čištění existuje mnoho.  Čištění pomocí svíček je však oproti jiným metodám výrazně rychlejší, protože v poměrně krátkém čase dokáže nahradit mnoho hodin jiné terapie. Zároveň je tato metoda velmi účinná, protože čištění probíhá nejen na úrovni současné inkarnace, ale čistí se i programy vzniklé v jiných životech, v dalších časoprostorech.

Pomocí svíček se dá vyčistit prakticky vše. Ať už se jedná o vztahy, zdraví, problémy v práci, různé strachy nebo fobie, závislosti nebo karmu. Po absolvování kurzu budete tedy schopni kdykoliv samostatně pozitivně ovlivňovat svůj život bez potřeby něčí pomoci.

Klientům vždy doporučuji začít s čištěním základních vztahů, tj. matka, otec, sourozenci, prarodiče, ale i všichni partneři, včetně těch bývalých. Nezpracované situace ve vztazích totiž způsobují většinu problémů, se kterými v běžném životě bojujeme. Vyčištěním základních vztahů tak ve velké části případů dojde k vyřešení i některých jiných problémů, převážně zdravotních. 

Po vyčištění základních vztahů je důležité zaměřit se i na vyčištění rodových vzorců, které negativním způsobem ovlivňují náš život. Ve většině rodin historicky najdete opakující se vzorec, kdy se v každé generaci vyskytne například alkoholik, gambler, apod.

Po vztazích klienti nejčastěji řeší problémy se zdravím, protože pokud má člověk nějaké vážnější zdravotní problémy, může se těžko soustředit na své ostatní aktivity. 

S pomocí svíček lze vyčistit i karmické dluhy a bloky. Jedná se o programy, které jsme si vytvořili svým konáním v minulých životech a nyní se nám negativně promítají do života současného. Vyčištěním karmy si tak můžeme značně eliminovat různé "katastrofy" a výrazným způsobem si tak vylepšit kvalitu svého života. 

Je vhodné zaměřit se i na vyčištění různých slibů a přísah z minulých životů. V minulém životě jsme mohli například složit slib chudoby, což často způsobí, že v současné inkarnaci nejsme schopni vydělat si a nashromáždit větší množství peněz. 

Podobný problém může způsobit například slib věrnosti konkrétnímu člověku (duši), kvůli kterému nejsou v současném životě někteří jedinci schopni navázat plnohodnotný partnerský vztah.

Svíčky ale nemusíme používat pouze k čištění, je možné s nimi s některé věci tzv. "naposilovat". Mezi klienty je nejvíce oblíbené naposilování hojnosti.

Na kurzu se každý naučí jakým způsobem vyčistit programy nejen sobě, ale i jiným lidem a zároveň dostane spoustu užitečných tipů, na co se při čištění zaměřit. 

Aby se však zájemce mohl přihlásit na tento kurz, musí umět správně pracovat s kyvadlem, tzn. musí být schopen v každém okamžiku ověřit, že pracuje se svým vyšším já a že mu do práce nezasahuje jeho ego ani jiné entity. Pro ty, kteří toto zatím neovládají, doporučujeme nejprve absolvovat Kurz práce s kyvadlem, kde se vše potřebné naučí.

Cena kurzu čištění programů je 4000 Kč. Platba probíhá na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet. 

Kurz je koncipován jako jednodenní a probíhá v příjemném prostředí našeho Centra Pegas na adrese Skořicová 258/5, Praha 10 - Křeslice. Podrobnosti k dopravě naleznete v sekci Kontakt. 

Aktuální termíny kurzů naleznete pod záložkou Termíny kurzů a ceník.

Individuální kurz čištění
V případě, že vám nevyhovuje absolvovat kurz v kolektivu dalších účastníků, můžete si objednat kurz individuální. Individuální kurz je určen pro jednotlivce, resp. pro max. dvě osoby, které chtějí kurz absolvovat spolu.

Individuální kurz trvá obvykle čtyři hodiny s přestávkou na oběd. Termín a začátek kurzu je stanoven na základě dohody s klientem. Kurz probíhá v našem Studiu Průvodce vaším životem na adrese Skořicová 258/5, Praha 10 - Křeslice.

Cena individuálního kurzu je 6000 Kč za osobu. Platba probíhá na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet. 

Chcete se přihlásit na kurz nebo potřebujete poradit?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. Osobní údaje slouží k vystavení daňového dokladu.