Práce s rozšířenými 5D čakrami

Během Zlatého věku Atlantidy měl každý člověk aktivovaných 12 čaker, které obsahovaly kódy všech jeho výjimečných darů a talentů. Když však později energie Atlantidy začala upadat, pět z těchto čaker bylo odpojeno. Současně se lidem rozpadla pětidimenzionální merkaba. Merkaba byla energetická šesticípá hvězda, která obklopovala naši auru a obsahovala pětidimenzionální předlohu našeho života a naše světelné tělo. Uvedená pětidimenzionální merkaba byla nahrazena třídimenzionální, a proto zbývajících sedm čaker vyzařovalo na nižší frekvenci.

Nyní díky pokračujícímu vzestupu lidstva a celé planety nadešel čas, abychom znovu získali svých 12 čaker a celé spektrum našich neobyčejných darů a talentů. Poté budeme moci vytvořit na naší planetě novou civilizaci a nový Zlatý věk, který ponese otisk vzestoupené Atlantidy.

Během kurzu se dozvíte, o jaké čakry se jedná, jaká je jejich funkce a především budeme tyto čakry během meditací aktivovat a vylaďovat tak, aby trvale pracovaly na frekvencích 5. dimenze. Jakmile rozšířené čakry začnou opět fungovat, automaticky se do našeho energetického pole ukotví i naše pětidimenzionální merkaba. V důsledku tohoto vyladění bude velmi urychlen váš duchovní růst a zároveň pomůžete v přechodu celého lidstva do 5. dimenze. 

Předpokladem pro účast na kurzu je absolvování základního kurzu Práce s čakrami, resp. dobrá znalost práce se sedmičakrovým systémem.

Kurz je koncipován jako jednodenní. Cena kurzu - viz Termíny kurzů a ceník. Platba probíhá na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet.

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho Centra Pegas na adrese Skořicová 258/5, Praha 10 - Křeslice. Podrobnosti k dopravě naleznete v sekci Kontakt.

Chcete se přihlásit na kurz nebo potřebujete poradit?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. Osobní údaje slouží k vystavení daňového dokladu.