Uvolňování bloků na páteři

Páteř je osou života a zároveň hlavním energetickým kanálem. S páteří souvisí drtivá většina našich zdravotních problémů, protože kolem páteře se neustále něco "čistí" a projeví se na ní jakýkoliv duchovní postup. V praxi to funguje tak, že způsob našeho myšlení se odrazí nejdříve na páteři. Například mezi lopatkami se projevují strachy a obavy, o kousek níž se projeví, když si člověk příliš nakládá a dole na páteři zase když moc pracuje. S páteří mají občas problém i malé děti, které často bolí hlava. Příčinou bývá, že jsou na ně kladeny moc velké nároky ze strany školy či rodičů. A tyto tlaky se opět projeví na páteři.

Při terapii dochází k nenásilnému a zcela bezbolestnému rovnání páteře a tím k uvolnění správného energetického toku. Ošetření probíhá na lehátku, klient si vysvleče horní polovinu těla. Terapie obvykle trvá 30 - 60 minut v závislosti na momentálním stavu páteře. 

V zájmu zachování správné funkčnosti páteře se doporučuje absolvovat rovnání pravidleně 1 x za 6 až 8 týdnů. Po terapii je třeba dodržovat cca 10 dnů klidový režim, kdy není vhodné zvedat těžká břemena či jinak páteř extrémně zatěžovat. Běžný denní režim je bez omezení.

POZOR! Terapii provádíme v současné době pouze na dálku. Můžete si ji tak užít v pohodlí domova v termínu, který si společně dohodneme. Termín je pak závazně zarezervován po provedení platby za terapii na bankovní účet.

Cenu terapie naleznete v sekci Termíny kurzů a ceník.