Transformační workshop

Společně s mým kolegou Honzou Vodrážkou (www.vasenovacesta.cz) jsme pro vás připravili dvoudenní workshop, na kterém se nejen naučíte využívat několik technik, pomocí kterých můžete nejen výrazně vylepšit svůj fyzický i psychický stav nebo pozitivně ovlivnit svoji budoucnost, ale zároveň vás čeká spousta veselých a příjemných zážitků.

Obsahem kurzu je především:

  • Práce s fialovým plamenem - naučíte se využívat tzv. fialový plamen. Jedná se o energii, která byla poskytnuta lidem v období Atlantidy, aby pomáhala udržovat jejich vysokou frekvenci vibrací. Následně však z důvodu zneužití byla lidem odebrána. Nyní nám je znovu navrácena, aby pomohla jak jednotlivcům, tak celému lidstvu k vzestupu. Má obrovskou moc pozitivně ovlivnit náš život. Fialový plamen je vysokofrekvenční světlo, které přemosťuje fyzický a duchovní svět. Dokáže obnovit naši vitalitu a proudění čisté energie, čistit bloky, které si neseme z minulosti, uzdravovat naše emoční a dokonce i fyzické problémy, zlepšuje naše vztahy a v neposlední řadě pomáhá pozitivně ovlivnit konkrétní životní situace. Jeho nejdůležitější vlastností je schopnost transformovat negativní energii na pozitivní.
  • Rituály - dozvíte se, k čemu rituály slouží, co všechno k jejich provedení potřebujete, jakým způsobem se provádějí nebo kdy je nejvhodnější čas na jejich provedení. Ukážeme si několik konkrétních rituálů (např. na štěstí, očistu domova...) a společně si uděláme jeden na splnění přání. 
  • Zasvěcení do Rohu hojnosti - projdete zasvěcením, jehož cílem je rozpustit veškeré bloky, které brání plnému projevení hojnosti ve vašem životě, přičemž se nejedná pouze o hojnost finanční, ale také hojnost v oblasti lásky, zdraví a dalších věcí, které nám přinášejí radost a pocit štěstí. Zároveň získáte informace, jakým způsobem postupovat, abyste si do života co nejvíce hojnosti sami přitahovali.
  • Meditace - díky nahromadění energie vám přinesou společně provedené meditace výrazně vyšší prožitek i silnější účinek.
  • Napojení na Akášické záznamy či Nanebevzaté mistry - v rámci channelingového napojení našich lektorů máte unikátní možnost čerpat odpovědi z Akášické kroniky nebo od Nanebevzatých Mistrů k problému, který vás tíží nebo k problematice, která vás zajímá. Akášická kronika obsahuje veškeré informace týkající se lidstva, tzn. i veškeré informace o vás. Můžete tak zjistit např. co můžete udělat pro nalezení životního partnera, zlepšení vztahů nebo zdraví, co stojí za vašimi strachy nebo fóbiemi nebo třeba jestli je pro vás vhodná nějaká konkrétní práce či studium.

Kurz je koncipovaný jako dvoudenní, začínáme po oba dny vždy v 10 hodin a končíme obvykle v 17 hodin. 

Cena kurzu - viz Termíny kurzů a ceník. Platba probíhá na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet.

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho Centra Pegas na adrese Skořicová 258/5, Praha 10 - Křeslice. Podrobnosti k dopravě naleznete v sekci Kontakt. 

Chcete se přihlásit na workshop nebo potřebujete poradit?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. Osobní údaje slouží k vystavení daňového dokladu.