Terapie reiki/imara

Jedná se o terapii, při které se využívá obrovské síly energie Reiki či energie Imara.

Terapie Reiki dodává nádhernou čistou energii všem orgánům těla a tím umožňuje jejich správnou funkci. Reiki odstraňuje energetické bloky a vyrovnává energetické pole člověka, podporuje učení, koncentraci, odbourává stres, zlepšuje kvalitu spánku, fyzickou i psychickou kondici, přináší pocit úžasného uvolnění a klidu, čistí tělo od toxinů, zlepšuje paměť a koncentraci, harmonizuje čakry a auru klienta. Tato energie spouští v těle léčebný proces, který začíná čištěním nejvíce postižených orgánů. Metoda Reiki neslouží pouze k léčení samotné nemoci, ale můžeme ji poslat i k její příčině.

Imara je druh energie reiki s výrazně vyšší frekvencí vibračního pole než tradiční Usuiho reiki. Používá se k léčení fyzických, duševních i duchovních problémů. Je obzvláště vhodná k léčení potlačených zážitků a emocí, a to nejen na vědomé úrovni, ale i na úrovni podvědomé. Imara je tak silná, že dokáže vyřešit i problémy z minulých životů a léčit bloky vyplývající z karmického zatížení.

Před započetím terapie se dle problémů klienta rozhodneme, jaký druh energie bude při terapii použit. 

Ošetření probíhá tak, že klient leží oblečen na lehátku (doporučuji lehké sportovní oblečení) a terapeut mu podle potřeby přikládá ruce na tělo, případně pracuje v auře a zůstává s ním ve velmi jemném kontaktu. Klient se pozvolna v klidu začíná uvolňovat a tím tělo může začít zpracovávat aktuální témata, která si samo určí. Terapeut skrze naslouchání projevům klientova těla pomáhá uvést celý systém do harmonie a zahájit léčivé procesy. Ty se aktivují na všech úrovních - fyzické, psychické i duševní. Klient se během ošetření dostává do stavu hluboké relaxace a tělo tak regeneruje své energetické zdroje a spouští samoléčebný proces.

Ošetření trvá přibližně hodinu. Frekvence ošetření je velice individuální. Pro docílení větších změn se doporučuje projít sérii minimálně 5 ošetření s kratším odstupem jednoho až dvou týdnů. Cenu jednoho ošetření naleznete v sekci Termíny kurzů a ceník.

Terapii lze provést i na dálku, můžete si ji tak užít v pohodlí domova v termínu, který si společně dohodneme. Termín je pak závazně zarezervován po provedení platby za terapii na bankovní účet.