SRT terapie

Spiritual Response Therapy je proces pečlivého prozkoumání podvědomé mysli a duševních záznamů k odhalení a uvolnění skrytých bloků na zdraví, štěstí a duchovním růstu. Při použití metody SRT dochází k prozkoumání zkušeností nejen ze současného ale i z minulých životů a identifikaci programů, které negativním způsobem ovlivňují váš život. Tyto negativní programy jsou následně vyčištěny pomocí kyvadla.

Vyčištěním programu nebo bloku dochází doslova k výmazu negativního energetického vzoru z našeho podvědomí a duševních záznamů. Místo toho, abyste byli řízeni povědomými přesvědčeními a touhami, kterým nerozumíte, stanete se "volnými".

Metoda SRT je úžasným prostředkem pro léčení různých fyzických, psychických i mentálních potíží jakéhokoliv rázu. Pomocí metody SRT lze řešit především vyčištění partnerských a jiných vztahů, únavu, nespavost, pocity opuštěnosti nebo nejistoty, různé strachy, fóbie, závislosti, problémy s učením, soustředěním, stresem, většinu alergií, dlouhotrvající bolesti, jejichž příčinu není schopná klasická medicína objasnit, většinu problémů s kůží a další.

Terapie je pro klienta nenáročná a pohodlná. Vyžaduje se od něho jen vědomá snaha řešit vlastní problémy. Při čištění negativních programů občas klienti vnímají různé pocity, například teplo na hrudi, mrazení na zádech, lítostivost apod. Tyto projevy však trvají velmi krátce a jsou jen důsledkem zablokovaných energií a emocí, které klient v sobě držel a při čištění se uvolnily.

Jedna terapie metodou SRT trvá přibližně 1 hodinu (1. konzultace bývá delší). Cenu terapie naleznete v sekci Termíny kurzů a ceník. Počet konzultací potřebných k úplnému vyčištění daného problému závisí od závažnosti a množství negativních programů a energií. 

SRT terapii je možné provést i na dálku. Funguje to tak, že se mi buď do e-mailu nebo telefonicky (což bývá lepší) svěříte, co konkrétně Vás trápí a já Vám pak sdělím, zda-li Vám mohu s tímto problémem pomoci. Pak už jen stačí zaslat na účet platbu za terapii, já ji následně provedu a sdělím Vám výsledky.