Čtení z Akášických záznamů

Máte problémy ve vztazích? Nedaří se vám v práci? Marně se snažíte vydělat nebo si udržet peníze? Stále se vám opakují ty samé negativní situace? Vaše sebevědomí a sebedůvěra jsou na bodě nula? Máte pocit, že se vám život rozpadá pod rukama? Nedokážete vystoupit ze zajetých vzorců chování? Trpíte různými strachy a fóbiemi? Pak právě vám mohou pomoci informace získané z Akášické kroniky.

Akášická kronika je často nazývána Kronikou lidstva, protože obsahuje veškeré záznamy o lidech, jejich skutcích, myšlenkách i pocitech, a to nejen ze života současného, ale i ze životů minulých.

Při čtení z Akášických záznamů hledáme příčinu a podstatu současných problémů, jejichž počátek velice často bývá ukryt v minulých životech. Čtení z Akáši je tedy vhodné pro toho, kdo chce porozumět událostem a vztahům ve svém životě a zjistit, jakým způsobem dospět k pozitivní změně.

Před samotným čtením je důležité pečlivě si připravit otázky. Vhodné jsou otázky typu:

"Proč se mi stalo .....?"

"Proč se mi nedaří v práci?"

"Proč nejsem schopen navázat kvalitní partnerský vztah?"

"Proč se mi nedaří otěhotnět/donosit dítě?"

"Proč jsem stále bez peněz?"

"Proč se neustále hádám se svým partnerem/kolegou...?"

"Co mohu udělat pro to, abych získal lepší práci/vhodného partnera...?"

"Proč mám strach z uzavřených prostor/výšek...?"

"Jaké své talenty mám rozvíjet?"

Čtení z Akášických záznamů trvá cca 60 minut a uskutečňuje se v našem Centru Pegas. Pokud se z nějakého důvodu nemůžete do našeho centra dostavit, lze provést na dálku např. prostřednictvím Skype. Pokud je to ale jen trochu možné, doporučujeme osobní účast. Cena jednoho čtení viz Termíny kurzů a ceník.

Pokud vzejde ze čtení konkrétní potřeba či námět na provedení čištění daného problému, je možné si následně objednat jeho vyčištění pomocí metody SRT či jiné, případně budou klientovi předány informace, jakým způsobem může provést čištění sám.